DESTEK / YARDIM

www.elvira.com.tr'ye üye olmak ücretsizdir. Ürünleri favorilere eklemek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için hemen üye olabilirsiniz.
Üye olmak için tıklayınız.

Alışveriş yapabilmeniz için üyelik olmanız gerekmez.

Üyeliğinizi iptal etmek için "Üyelik Bilgilerim" bölümünde bulunan "Üyeliğimi İptal Et" seçeneğini seçerek iptal sürecinizi başlatabilirsiniz.

Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan "Hesabım" ve "Şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Siteye kayıt olurken girdiğiniz şifreniz kısa bir süre sonra e-mail adresinize gönderilecektir.

Sayfanın sağ üst köşesine yerleştirilmiş arama alanına, aradığınız ürün grubunu yazarak veya sayfanın sol yanında bulunan menüden seçerek istediğiniz ürün grubuna ulaşabilirsiniz. Sıralama butonlarını kullanarak renk ve fiyat ile ilgili istediğiniz gösterime erişebilirsiniz.

Siparişleriniz ortalama 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişleriniz ilk iş günü tedarik edilip 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan kargoyu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinizde geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde, iletişim formunu "ürünlerimi iade etmek istiyorum" konulu mail ile tarafımıza iade talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.


Müşteri hizmetleri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler sonucunda, ürünleri tarafımıza gönderirken aşağıdaki "İade Koşulları" başlığı altındaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

Ürün değişimi için iade şartları geçerlidir. Bu şartlara uyan ürününüz iade alınacak ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturulacaktır.

Anlaşmalı olduğumuz ve ürünün size teslimatını yapan kargoyu tercih etmeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz. İade için bunun dışında bir kargo şirketini tercih etmeniz durumunda, kargo ücreti müşteri tarafından karşılanır.

İade etme süresi, Tüketici Kanunu’ndaki, “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsiniz.

- Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız,

- Ürünün satış faturasını arkasında bulunan ürün iade bölümünü doldurarak göndermeniz,

- Eğer fatura firma adına kesilmiş ise, ilgili firmanın düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Faturası firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri, iade faturası kesilmediği takdirde kabul edilmeyecektir.

- Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.

- Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.

İade için ürünün gönderileceği adres aşağıda belirtilmiştir. Kargonuzu gönderirken alıcı bölümünde İNTERNET SATIŞI İADE DEPARTMANI bilgisini belirtmenizi rica ederiz.

İNTERNET SATIŞI DEĞİŞİM VE İADE DEPARTMANI

 

MUSALLA BAĞLARI MAHALLESİ

TOPTAN MANİFATURACILAR ÇARŞISI 


BAYIRÖZÜ SOKAK NO:34

KARATAY/KONYA