GİRİŞ YAP

Aşağıdaki kutulara E-mail adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

KAYIT OL

Henüz üye olmadıysanız, aşağıdaki alanları doldurarak hemen üye olabilirsiniz.

         

Elvira.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Elvira.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla bazı iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Elvira.com.tr’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "Mail listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız" linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Bize aşağıda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz:

MUSALLA BAĞLARI MAH. TOPTAN MANİFATURACILAR ÇARŞISI BAYIRÖZÜ SOKAK NO:34 

Telefon: 0533 708 4423

E-Posta: elvira@elvira.com.tr