Hakkımızda

ELVİRA

Egenin incisi İzmir’de 1977 yılında Şule Konfeksiyon adıyla yolculuğumuza başladık. 1984 yılından itibaren Mevlana şehri Konya’yı merkez olarak kullanan firmamız 1996 yılında ELVİRA markasını kurmuştur.

Kurulduğu günden itibaren ortaya koymuş olduğu kaliteli üretimiyle sektördeki diğer firmalar tarafından takip altına alınmıştır. Ulusal piyasada birden fazla fuar ve seminere katılarak sektördeki gelişmeleri çok yakından takip etmiştir ve etmektedir.

Bugüne kadar hiçbir zaman fason üretim yapmamış olan firmamız sürekli olarak kendi tarzını kullanarak üretim yapmıştır. 35 şehir merkezinde 80’i aşkın corner satış noktasına ulaşan firmamız modern teknolojiyle iç içedir.

Türkiye’nin tüm bölgelerine toptan satışlarla hizmet veren firmamız aynı zamanda perakende satış mağazalarında da erkek klasik giyim, spor giyim, triko ve aksesuarlarla tüketiciyle ürünlerini buluşturmaktadır.

Kendisine kaliteyi, dürüstlüğü ilke edinen firmamız tecrübesi ve ilkeleriyle daima en iyiyi bulma çabasında devam edecektir.